Ми віримо що:
Кожна людина, усвідомлює вона це чи ні, є творінням і одночасно творцем культури: наші сім’ї мають свою культуру, наші місця праці і відпочинку мають свою культуру, наші міста і наша країна мають свою культуру.

Усі ми маємо свої особистісні цінності, які формуються культурним середовищем, в якому ми народжуємося, виростаємо, вчимося, працюємо. Вони формують наші погляди на життя і визначають його у всіх його вимірах.

Наше особисте життя нерозривно пов’язане з життям нашого середовища. Зміни в середовищі змінюють наше життя, а зміни середовища залежать від наших особистісних змін і активних дій.

Позитивних змін в середовищі неможливо досягти новими законами, збільшеними бюджетами, втручанням впливових людей, критичними виступами і статтями, петиціями, повчальними промовами. Неможливо навернути когось силою чи критикою до нових цінностей і нової культури – вони повинні народитися зсередини.

Ми мріємо про Україну:
– в якій суспільство має високу повсякденну культуру і це відчувається на усіх рівнях: побутовому, економічному, соціальному, політичному;

– в якій мешканці країни цінують своє громадянство. Вони толерантні і зважають одне на одного. Висока особистісна та суспільна культура розумно і справедливо врегульовує питання прав і обов’язків, особистих та суспільних благ;

– якій притаманна висока культура праці, що робить українську економіку інноваційною та успішною. Українські підприємства вирізняються високою організаційною культурою, яка гармонійно враховує очікування працедавців і їх працівників. Українська економіка є соціально відповідальною;

– в якій особистісні та суспільні цінності дбайливо формуються в сім’ях, освітніх та культурних закладах;

– в якій заклади культури пропонують якісні мистецькі проекти. Їхні проекти є запотребованими в суспільстві – вони допомагають людям осмислювати і вдосконалювати себе та зовнішній світ.


Ми намагаємось:

– уособлювати зміни, в які віримо і про які мріємо;

– реалізовувати та підтримувати ініціативи, що здатні спричинити позитивні культурні зміни на особистісному, організаційному та суспільному рівнях.