Вебінар «Аналітична, пояснювальна, конструктивна. Як у регіональних медіа розповідати про складні та важливі проблеми» (25 грудня, 11:00 – 12:30). 

Вебінар проведе Ігор Балинський – редактор, викладач, медіаексперт, аналітик-дослідник;  співзасновник і головний редактор видавництва репортажної та документальної літератури “Човен”.

У 1995-1996 роках – редактор авторської програми «Вибрані часом» Львівського державного радіомовлення; у 2004-2006 роках – головний редактор інформаційного агентства «Західна інформаційна корпорація»; у 2007-2009 роках – шеф-редактор інтернет-видання Zaxid.net.

Кандидат наук із соціальних комунікацій.

Засновник і керівник Школи журналістики Українського католицького університету (у 2011-2017 рр.). Викладач кафедри журналістики Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ).

Вебінар буде проведено через платформу Zoom. Відповідне посилання буде надіслано додатково усім зареєстрованим учасникам. Зареєструйтесь, будь ласка.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Культура законності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів та Українського культурного фонду.