1482411916_slideФорум креативних індустрій відбудеться 21-22 лютого 2017 року місті Дніпро в рамках проекту “Містки громадської активності” за фінансової підтримки ЄС.

Учасниками форуму стануть 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури і представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти розвитку територій, інвестори.

Тематика форуму – “Креативні індустрії для розвитку територій”. У програмі заходу: виступи спікерів, презентації проектів та обговорення – з фокусом на потенціал креативних і культурних індустрій для соціально-економічного розвитку, і, звичайно ж, знайомства і спілкування для встановлення нових партнерств.

В рамках форуму будуть представлені успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів. На учасників чекають натхненні виступи практиків культурних і креативних індустрій, які поділяться своїм досвідом, доповіді дослідників креативної економіки, рецепти успіху в пошуку фінансування від представників грантодавчих організацій та інвесторів.

Форум проводиться за підтримки Дніпропетровської ОДА.

Для участі у форумі необхідно до 5 лютого зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/ii36vQ4vGvu5GcDk1

Автори проектів, які шукають фінансування або партнерів, зможуть зробити презентацію своєї ідеї. Щоб представити свій проект в рамках Форуму, авторам проектів необхідно заповнити реєстраційну форму https://goo.gl/forms/ii36vQ4vGvu5GcDk1 і надати презентацію з коротким описом проекту, бюджетом, маркетинговою стратегією або планом розвитку проекту. Презентації висилати в на ел.адресу pr@pomogaem.com.ua.

Для подання на Форумі запрошуються проекти в сфері культурних та креативних індустрій наступних категорій: бізнес-проекти, соціальне підприємництво, некомерційні проекти, які ще не реалізовані або шукають можливості свого розвитку чи масштабування.

Це перший захід такого роду в Дніпропетровському регіоні і перший Форум культурних і креативних індустрій в рамках проекту “Містки громадської активності». Всього протягом 2017-2018 рр. планується провести чотири таких форуми, присвячених культурним і креативним індустріям, всі вони відбудуться в Дніпрі.

Сторінка події на Facebook https://www.facebook.com/events/356771894678108/

Контактна інформація для запитів і акредитації ЗМІ:

Електронна пошта: pr@pomogaem.com.ua

Тел: +38 056 732 48 07, +38 063 419 65 43

 

Проект «Містки громадської активності» фінансується Європейським Союзом та реалізується в 2016 – 2018 рр партнерськими організаціями: Центр культурного менеджменту (Львів) Українська бібліотечна асоціація (Київ), Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава), Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро).

В рамках проекту «Містки громадської активності» проводяться тренінги та семінари з креативних індустрій, діє Програма національних обмінів для громадських активістів, журналістів та культурних діячів. Також в рамках проекту проводиться картування громад 12 малих міст України, результати якого будуть представлені восени 2017 р.

Детальніше про проект «Містки громадської активності» можна прочитати за посиланням http://www.kultura.org.ua/?p=1207.

Новини, анонси та актуальні можливості в рамках проекту «Містки громадської активності» можна дізнатись на офіційній сторінці проекту в Facebook: https://www.facebook.com/BridgingGapsICE