ula_logoУкраїнська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на проведення 4-х триденних семінарів з лідерства для внутрішньо переміщених осіб. Семінари будуть проведені в межах проекту «Містки громадської активності», що підтримується Європейським Союзом і впроваджується у партнерстві з Громадською організацією «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Від тренерів (2 тренери з України та 1 тренер із Польщі) очікуємо:

– Консультації з організації чотирьох триденних семінарів (один семінар для 4-х різних груп), що орієнтовно відбудуться в листопаді 2016 р., лютому, травні, серпні 2017 р. в чотирьох обласних містах України (Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків).

– Складання програми цього семінару (спільна робота трьох тренерів). Семінар має бути орієнтований на те, щоб ВПО: з’ясували основні навички, необхідні для усвідомленої участі громадян і громадського лідерства; навчилися застосовувати лідерські навички в їх теперішньому становищі; змогли стати лідерами активізації місцевих громад та вирішувати нагальні проблеми свої особисті та своїх громад; отримали нові можливості для соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах; навчились створювати онлайн-портфоліо успішних випадків лідерства та самоорганізації.

– Проведення семінарів для 100 внутрішньо переміщених осіб (по 25 різних учасників на кожен семінар).

Для участі в тендері необхідно надати:

– резюме тренера;

– опис досвіду роботи з лідерства та внутрішньо переміщеними особами (за наявності);

– орієнтовний перелік тем для семінару, який даний тренер може висвітлити;

– розмір очікуваної винагороди;

– контакти (місцезнаходження, мобільний телефон, електронна пошта).

Пакет документів просимо надіслати до 30 вересня 2016 р. на електронну адресу УБА info@ula.org.ua з поміткою в темі листа «Лідерство».

plashka-z-usima-loho-ta-loho-es