CSF
Підгрупа “Культура” Форуму громадянського суспільства Східного партнерства  об’єднує ряд культурних організацій, які працюють в рамках 4-ї Робочої групи Форуму з 2010 року. Підгрупа започатковує та підтримує проекти, спрямовані на реформування культурної політики та сталий кульний розвиток в країнах Східного партнерства.

На політичному рівні Підгрупа відстоює необхідність започаткування та підтримки програм постійного регіонального діалогу з питань реформування культурної політики в країнах Східного партнерства.

На практичному рівні Підгрупа ініціює створення Незалежного культурного фонду Східного партнерства для продовження та консолідації вже започаткованої культурної співпрації в регіоні. Цю ініціативу було ухвалено відповідною Резолюцією Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, що відбувся в Кишиневі в жовтні 2013 року.

Створення Незалежного культурного фонду Східного партнерства зумовлене потребою в об’єднанні, координації та розширенні регіональних програм і наявних фінансових ресурсів для підвищення ефективності таких ініціатив та залучення усіх бажаючих, і зокрема:

  • громадських активістів, що працюють у галузі культури та дотичних галузях;
  • представників національної, обласної та місцевої влади з країн Східного партнерства та ЄС;
  • урядові та міжурядові інституції й програми, спрямовані на розвиткок культури в регіоні Східного партнерства (національні уряди та самоврядування, Європейська Комісія, Представництва ЄС, Рада Європи, ЮНЕСКО;
  • донорів, спонсорів, підприємців і усіх зацікавлених.

Незалежний культурний фонд Східного партнерства буде підтримувати та поглиблиблювати регіональну співпрацю у сфері культури, мережування та професійного розвитку культурних менеджерів, реформування культурної політики.