StockSnap_145B65E36B-2400x1200ВОНА прийшла і змела зі свого шляху цілі міста. ВОНА зруйнувала не одну родину. Про НЕЇ говорять щодня. ЇЇ показують по телебаченню. ЇЇ називають антитерористичною операцією. Про ЇЇ причини і наслідки сперечається вся планета. А що ж насправді відбувається ТАМ? В Україні. Підконтрольній. Нашій. Готовий поїхати, побачити, сфотографувати і розказати іншим? Тоді наш мікрогрант – для тебе.

Програма національних обмінів дає додаткові можливості для фотографів-аматорів та професійних фотографів, які готові висвітлювати життя міст, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України, на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей.

Хто може брати участь? Фотографи-аматори та професійні фотографи,  які готові поїхати в підконтрольні Україні села та міста Луганської і Донецької областей для документування життя у поселеннях, що були у зоні конфлікту.

У рамках проекту фотограф отримує  мікрогрант на 2-3-денний візит у місто географічно протилежного регіону.  Під час візиту учасник має зібрати фото, які б символізувати відродження міста після активних військових дій, а також життя і побут людей. За результатами поїздки фотограф організовує фотовиставку (у власній громаді) та проводить невелику зустріч з відвідувачами виставки, де ділиться враженнями та емоціями від побаченого.

Для того, щоб взяти участь у Програмі національних обмінів, заповніть аплікаційну форму, вказавши село чи місто, обране для фотографування, та коротку мотивацію візиту. Заповнену аплікаційну форму просимо надсилати на електронну адресу obminy@kultura.org.ua із обов’язковим зазначенням теми листа – «Конкурс для фотографів».

Мікрогранти покривають витрати на проїзд, харчування, проживання, а також витрати на організацію фотовиставки (максимальна сума гранту становить 6 900 грн).

Дедлайн подачі заявок – 30 квітня  2017 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені  10 травня 2017 року на офіційній сторінці проекту “Містки громадської активності” у Facebook, а також повідомлені на електронні пошти аплікантів.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Програма національних обмінів – зорієнтована на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни.

Програма національних обмінів є компонентом проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США)

Контакти – obminy@kultura.org.ua, info@kultura.org.ua